Zarezerwuj szkolenie

Szkolenia
Dzięki swojej lekkości i elastyczności zawdzięczającej brakowi reguł i protokołów, Brainspotting może być łatwo zintegrowany i łączony z innymi metodami terapeutycznymi stając się ich użytecznym uzupełnieniem. Dodatkowo Brainspotting uwalnia terapeutę od ograniczeń oraz nierzadko uciążliwej odpowiedzialności za wybór kierunku procesu terapii.

As A Therapist,

Why Train In

Brainspotting?

Do udziału w szkoleniu Brainspotting zapraszamy
psychologów, psychoterapeutów, lekarzy psychiatrów
oraz specjalistów terapii uzależnień, etc.

 

Szkolenie w Brainspotting

Faza 1 jest bramą do wszystkich przyszłych szkoleń w Brainspotting.

Zapoznasz się w niej z podstawowymi paradygmatami BSP tj. Zasadą Niepewności, czy Podwójną Ramą Dostrojenia. Poznasz wszystkie sposoby znajdowania brainspot tak, że po ukończeniu szkolenia będziesz mogła / mógł zacząć stosować Brainspotting ze swoimi klientami i zintegrować nowo poznane techniki do swojej istniejącej praktyki.

Podczas gdy Faza 1 daje podstawy w zastosowaniu Brainspotting, Faza 2 wyposaża w bardziej wyrafinowane narzędzia pomocne w pracy z kompleksowym klientem. Uczy sposobów miareczkowania i regulacji natężenia aktywacji, aby zapewnić optymalne przetwarzanie.

Faza 3 i Faza 4  prowadzona jest przez dr Davida Granda, w której zostają przedstawione zaawansowane techniki Brainspotting.

Dr Grand przedstawia formę pracy ze specyficznymi tematami tj. praca nad ekspansją w wykonawstwie artystycznym, czy z wyczynowymi sportowcami, praca z podwójnym brainspots, praca z częściami, snami etc.

Szkolenie Brainspotting nie jest szkoleniem w zakresie terapii traumy, ani nie jest szkoleniem w podstawach psychoterapii.
Brainspotting Faza 1
17-19 maj 2024
Brainspotting Faza 2
7-9 czerwca 2024
Expansion Brainspotting
3-17 czerwca
To dla mnie ogromny zaszczyt, wyróżnienie i radość być trenerem BSP w Polsce. Daje mi to możliwość dzielenia się Brainspotting z innymi oraz spotkania na swojej drodze terapeutów, którzy pragną rozwijać swoją skuteczność, i dzięki Brainspotting, wniosą potencjał głębokiego zdrowienia i transformacji w życie ich klientów.
Poznaj Trenera,
Monika Gos

Monika jest dyplomowaną psycholożka kliniczną, superwizorką, konsultantką i trenerką Brainspotting. Szkoliła się i pracowała w wielu krajach Europy, jak i w USA. Prowadzi konsultacje i szkolenia dla instytucji zdrowia publicznego oraz organizacji charytatywnych w Wielkiej Brytanii. Gościnnie wykłada na Uniwersytecie w Hertfordshire oraz Royal College of Psychiatry w Londynie. Jej pasją jest tworzenie i rozwijanie programów leczenia. Jest między innymi współautorem programu leczenia w zakresie zapobiegania samobójstwom.

Po wielu latach zaawansowanych szkoleń u dr Davida Granda, twórcy Brainspotting, została mianowana trenerką i koordynatorką szkoleń w Polsce.

Wprowadziła Brainspotting także do Irlandii, oraz na Węgry i Serbie. Monika jest również  trenerką Focusingu oraz terapeutą EMDR. Prowadzi prywatną praktykę w Londynie, gdzie pracuje z osobami dorosłymi oraz parami.

 

Proces certyfikacji