Zarezerwuj szkolenie

Terapia i Praktycy
Miasto
All (134)
Aleksandrów ( 1 )
Bielsko-Biała ( 1 )
Bydgoszcz ( 1 )
Cieszyn ( 1 )
Częstochowa ( 1 )
Gdańsk ( 3 )
Gdynia ( 1 )
Grudziądz ( 1 )
Iława ( 1 )
Łódź ( 1 )
Jawor ( 1 )
Jelenia Góra ( 2 )
Józefów ( 1 )
Kalisz ( 2 )
Katowice ( 1 )
Kielce ( 1 )
Konin ( 1 )
Kraków ( 5 )
Krynica Zdrój ( 1 )
Legionowo ( 2 )
Londyn ( 4 )
Łaziska Górne ( 1 )
Łódź ( 6 )
Norwegia ( 1 )
Nowy Sącz ( 1 )
Miastko ( 1 )
Mińsk Mazowiecki ( 1 )
Oborniki Śląskie ( 1 )
Olsztyn ( 1 )
Opole ( 2 )
Piaseczno ( 1 )
Piła ( 1 )
Poznań ( 22 )
Pruszcz Gdański ( 1 )
Pruszków ( 1 )
Radzymin ( 1 )
Radzyń Podlaski ( 1 )
Rybnik ( 1 )
Siedlce ( 2 )
Sosnowiec ( 1 )
Szczecin ( 1 )
Świecie nad Wisłą ( 1 )
Tarnów ( 1 )
Tomaszów Mazowiecki ( 1 )
Warszawa ( 35 )
Wieluń ( 1 )
Wrocław ( 10 )
Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie ( 2 )
Zamość ( 1 )
Zbąszynek ( 1 )
Aleksandrów
Weronika Jakubczak
Faza 1 i 2
Doradztwo strategiczne i kryzysowe. Naukowiec z doświadczeniem w publicznych i prywatnych podmiotach międzynarodowych. Nauczyciel jogi i medytacji, praca z polem morfogenetycznym. Artystka audio-wizualna, muzykoterapeuta. Muzyka bilateralna, medytacyjna i mandale cyfrowe.
tel. +48 727 210 772
weronika.jakubczak@gmail.com
Bielsko-Biała
Sylwia Osiecka
Faza 1
Psycholog, psychoterapeutka systemowa w procesie certyfikacji, Brainspotting Faza 1. Obecnie w trakcie szkolenia ,,Systemowo-integracyjna pedagogika traumy i doradztwo specjalistyczne ukierunkowane na traumę" realizowane w oparciu o wytyczne Niemieckiego Towarzystwa Psychotraumatologii. Pracuję z młodzieżą, dorosłymi oraz rodzinami. Przyjmuję stacjonarnie w Bielsko-Białej oraz online.
tel. 600 728 587
sylwiaosiecka.psycholog@gmail.com
https://sylwiaosiecka.pl
Bydgoszcz
Jolanta Lomber
Faza 1 Brainspotting
Praktyk Brainspotting. Psychotraumatolog, Psychoterapeutka Psychologii Procesu, Praktyk Brainspotting Faza I. Prowadzę terapię indywidualną oraz terapię par.
tel. 505177650,
jolkos@interia.pl
Cieszyn
Agnieszka Kaleta-Kiereś
Faza 1, Faza 2
Prowadzę średnio- i długoterminową psychoterapię, oraz krótkoterminowe poradnictwo dla osób dorosłych (stacjonarnie i online), w sytuacjach kryzysów, zmian, przesileń, z dolegliwościami depresyjnymi, lękowymi, potraumatycznymi, psychosomatycznymi, a także z osobami dorosłymi po doświadczeniu psychozy. Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Gabinet trans-friendly.
tel.+48 505 660 943
agakaletakieres@gmail.com
http://www.psyche.cieszyn.pl/o-nas/agnieszka-kaleta-kieres/
Częstochowa
Monika Stawiarska-Lietzau
Psycholog, psychoterapeuta - Faza 1 i 2
tel. + 48 883 378 636
monika.stawiarska@gmail.com
https://www.stawiarska.pl
Gdańsk
Adam Gruźlewski
Faza 1
Prowadzę gabinet psychoterapii, jestem też studentem 4 roku psychologii, psychotraumatologiem i terapeutą w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach (TSR). Przyjmuję w gabinecie w Gdańsku przy ul. Fiszera 6/1
tel. 572 293 272
brainspotter.pl@gmail.com
http://www.brainspotter.pl
Joanna Antoniewska
Terapeuta - Faza 1 i 2, BSP z dziećmi i młodzieżą, BSP w pracy z traumą międzypokoleniową
Somatic Experiencing w trakcie procesu szkolenia. Terapeuta czaszkowo - krzyżowy w ujęciu biodynamicznym. Inne: Acces Bars, terapia R.E.S.E.T
tel. 696210443
joannaantoniewska@op.pl
Magdalena Bogiel
Psychoterapeutka, Faza 1, Faza 2, BSP z dziećmi i młodzieżą
Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia,w nurcie psychodynamicznym, skończyłam podyplomowo Psychologię Kliniczną na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Pracuję z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą - stacjonarnie w Gdańsku i on-line
tel. 699 714 343
magdabogiel77@gmail.com
Gdynia
Sylwia Lewandowska
Faza 1 i 2 Brainspotting. BSP z dziećmi i młodzieżą.
Psychoterapeuta psychodynamiczny w trakcie procesu szkolenia, terapeuta Brainspotting - terapia indywidualna osób dorosłych oraz młodzieży.
tel. +48 503 059 522
sylvia.ska@gmail.com
Grudziądz
Patrycja Tuora
Faza 1 i 2; Brainspotting w pracy z dziećmi i młodzieżą; Masterclass z D. Grandem.
Jestem psychologiem, psychotraumatologiem oraz psychoterapeutą poznawczo- behawioralnym w trakcie certyfikacji. Pracuję z osobami dorosłymi i dziećmi w wieku szkolnym oraz młodzieżą.
tel: 534 761 061
kontakt@patrycjatuora.pl
https://www.patrycjatuora.pl
Iława
Magdalena Kowalska
Psycholog - Faza 1 i 2
Konsultacje oraz wsparcie psychologiczne dla osób dorosłych oraz młodzieży Gabinet Wsparcia Psychologicznego
tel. + 48 537 208 585
magda.kowalska@rocketmail.com
https://www.magdalenakowalska.co/
Łódź
Violetta Antczak-Szlosarek
Psycholog i psychotraumatolog. Brainspotting Faza 1.
Konsultacje oraz wsparcie psychologiczne dla osób dorosłych, oraz młodzieży. Pracuje także z wykorzystaniem różnych metod regulowania systemu nerwowego poprzez ciało w kontekście traumy – zarówno szokowej, jak i relacyjnej. Gabinet Wsparcia Psychologicznego PsychoLift — Przyjmuje stacjonarnie w Łodzi przy ul. Żurawia 7/9 gab.12.
tel. 883385599
versace10@o2.p
Jawor
Danuta Nowak
Faza 1 i 2, BSP w pracy z traumą międzypokoleniową
Pedagog. Certyfikowany coach kryzysowy (specjalizuję się w pracy z osobami, które doświadczyły kryzysu związanego z sytuacjami losowymi a także z tymi, które dotkliwie odczuwają kryzys przełomu życia - nowe role w życiu i związane z nimi trudności). Wspieram pragnących zmienić swoje środowisko, miejsce zamieszkania. W trakcie kursu Financial Development Counseling - Konsultant/Mentor Finansowy. Pracuję w duchu holistycznym. Pracuję online i stacjonarnie. Czasem w przyrodzie. Przyjmuję w Jaworze i w miejscu zamieszkania (Dom Spotkań Twórczych Ptasia Dolina w Nowej Wsi Wielkiej k. Jawora). Po wcześniejszym ustaleniu przyjmuję również w Lubinie, Jeleniej Górze i Wrocławiu.
tel. +48 605827556
danuta.nowak.hr@gmail.com
Jelenia Góra
Anna Sobków
Faza 1, Brainspotting w pracy z dziećmi i młodzieżą, Brainspotting masterclass
Psycholog. Terapeuta czaszkowo - krzyżowy w ujęciu biodynamicznym, terapeuta SI, INPP, BI, JIAS, NTT, sensomotoryki, Touch for health,
tel. + 48 607042756
anna.sobkow@interia.pl
Barbara Urbanowicz
Faza 1
Psychoterapueta, terapeuta uzależnień. Pracuję z osobami dorosłymi
tel. 791 744 794
gabinet.jg@gmail.com
Józefów
Maja Ciechanowska
Psycholog, psychotraumatolog. Brainspotting Faza 1, 2, 3 i 4. Brainspotting w pracy z dziećmi i młodzieżą. From Freeze to Thaw - Unlocking Trauma in the Body with Brainspotting. Brainspotting: Cultural Competency for First Responders, Military Personnel, & Their Families.
Terapeutka DBT, EMDR, praktyk Terapii Systemu Wewnętrznej Rodziny (IFS Therapy). Studentka 4-letniej Szkoły Psychoterapii Integracyjnej. Pracuję stacjonarnie oraz online w języku polskim i angielskim.
tel. 577557033
mciechanowska@st.swps.edu.pl
Kalisz
Agnieszka Michalak
Faza 1, 2 oraz Brainspotting dla dzieci i młodzieży
Pedagog, logopeda, psychoterapeuta w trakcie szkolenia w nurcie eriksonowsko-systemowym. Jedlec k. Kalisza
tel. 605232605
michalaga@icloud.com
https://www.sensorika.pl
Aneta Lis-Kotowska
Faza 1 i Faza 2
Certyfikowany psychoterapeuta uzależnień, certyfikat pedagogiki traumy i doradztwa specjalistycznego w zakresie traumy według zaleceń towarzystwa DeGPT e.V. (Deutschsprachige Gesellschaft für Psychotraumatologie e.V.) oraz BAG e.V. (Bundesarbeitsgemeinschaft Traumapädagogik e.V.) i Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej, psychoterapeuta systemowy w trakcie certyfikacji.
tel. 608417123
Katowice
Agata Orzechowska
Faza 1 i Faza 2
Prywatna Praktyka Psychologiczna
tel. 795881848
Orzechowska.a10@wp.pl
Kielce
Aneta Suska
Psychotraumatolog Terapeuta Ustawień Systemowych, Faza1, Faza 2 , Bodyspotting
Jestem praktykiem brainspotting. Pracuję z osobami dorosłymi doświadczającymi skutków traum w postaci PTSD i C-PTSD, zaburzenia dysocjacyjne i inne. Specjalizuję się w terapii traum relacyjnych wieku rozwojowego. Przyjmuję w Kielcach, Warszawie oraz online.
tel. 502478763
psychesoma7@gmail.com
https://terapiaanetasuska.pl
Konin
Renata Bieluszko
Psychoterapeutka, Pedagog specjalny, Faza 1, Brainspotting dla dzieci i młodzieży.
Psychoterapeutka, Pedagog specjalny, Provider TRE Faza 1 Brainspotting, Brainspotting dla dzieci i młodzieży Prowadzę psychoterapie indywidualne dla młodzieży i dorosłych w nurcie systemowym, Somatic Experiencing. Pracuję w gabinecie w Koninie jak i online.
Tel. 604 117 320
bielusz@interia.pl
Kraków
Barbara Andrusikiewicz-Korenfeld
Faza 1 i 2
Dyplomowana terapeutka ustawień systemowych. Certyfikowana terapeutka traumy SE. Asystentka wspierająca proces nauczania metody przy szkoleniu Somatic Experiencing prowadzonego pod kierunkiem Ursuli Funke-Keiser i Anne Jansen. Członek Polskiego Stowarzyszenia Somatic Experiencing PSSE (nr 52) Pracuje terapeutycznie na wielu poziomach wglądu opierając się na założeniach podejścia systemowego w odniesieniu do problemów i chorób oraz wszelkich zaburzeń utrudniających codzienne funkcjonowanie oraz relacje. Specjalistka z zakresu szoku i traumy rozwojowej. Pracuje w obszarach Psychologii Somatycznej pod kierunkiem Yuri Zeleza Sesje w gabinecie lub Online. Zapisy na spotkania oraz opinie: www.andrusikiewicz-korenfeld.pl
tel. +48728519216
https://www.andrusikiewicz-korenfeld.pl
Beata Krokowska
Faza 1 i 2
Terapeutka pracy z ciałem, Praktyk Brainspotting, certyfikowana Provider metody TRE®, psycholog, instruktorka BODYART®, Jogi, Jogi Nidry. Uwielbia holistycznie pracować z ludźmi i pisać. Towarzyszy Klientom w procesach łączenia się, odkrywania swoich wewnętrznych zasobów, swojej Mocy i pełni, pomaga w redukcji poziomu stresu i napięcia, zmniejszeniu dolegliwości bólowych, psychosomatycznych i problemów ze snem. Prowadzi sesje indywidualne i grupowe (w gabinecie w Krakowie i online) oraz warsztaty stacjonarne i wyjazdowe.
tel. +48 503 737 464
beata.krokowska@gmail.com
https://www.przeplyw.art
Iwona Kopeć
BSP faza 1, 2 i 3 psycholog, psychoterapeuta, terapeuta traumy (SE, NARM, EMDR)
Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny w trakcie certyfikacji, praktyk BSP (Brainspotting, faza 1,2,3), terapeuta NARM (NeuroAffective Relation Model), terapeuta EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocesing, faza 1,2), praktyk SE (Somatic Experiencing), terapeuta NAPD (NeuroAffective Pesonality Development). Pracuje w Krakowie i online z osobami dorosłymi głównie w obszarze doświadczeń traum szokowych, rozwojowych i relacyjnych.
tel.: 512 164 978
kontakt@psychoterapia-kopec.pl
htttp://www.psychoterapia-kopec.pl
Malwina Zawieja
Pychotraumatolog - Faza 1
Pedagog, interwent kryzysowy. Psychoterapeutka pracująca w nurcie psychodynamicznym. Terapia dorosłych, dzieci i młodzieży.
tel. +48 600 876 601
zawiejamalwina@gmail.com
https://malwina-zawieja.pl/
Mariusz Jazowski
Faza 1 i 2
Psychoterapeuta w nurcie Terapii Gestalt. Pracuje z wykorzystaniem różnych metod regulowania systemu nerwowego poprzez ciało w kontekście traumy – zarówno szokowej, jak i relacyjnej. Terapeuta Somatic Experiencing® SE, Zaawansowany Provider TRE®, praktyk pracy z oddechem (m.in. BBTR®S, metody Butejko), terapeuta NARM®, terapeuta IFS®. Facebook: Projekt Ciałość
+ 48 791 777 270
gabinet.dozrodla@gmail.com
Krynica Zdrój
Elżbieta Oleksy
Faza 1
Logoterapeuta, terapeuta SI. Psycholog i psychotraumatolog w trakcie edukacji .
tel: 534-265-573
elzbieta.oleksy1988@gmail.com
Legionowo
Natalia Kołodziejska
Psycholog, terapeutka BSP, NARM™ NeuroAffective Relation Model - neuroafektywny model relacyjny (w trakcie szkolenia). Posiadam również 3 letnie doświadczenie trenerskie. W gabinecie pracuję z osobami dorosłymi z doświadczeniem traum szokowych, relacyjnych, rozwojowych oraz wspieram w rozwoju potencjału osobistego i zawodowego.
tel. +48503177041
kontakt@psychologkolodziejska.pl
https://www.psychologkolodziejska.pl/
Sylwia Gardynik
Faza 2
Psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie szkolenia, terapeuta EMDR.
tel: 695 842 428
s.e.gardynik@gmail.com
http:// www.sylwiagardynik.pl
Londyn
Barbara Rodziewicz
Faza 1 i 2. Expansion Brainspotting.
Praktyk Brainspotting, Psycholog kliniczny, Trener, Certyfikowany Międzynarodowy Coach ICC, pracujący w języku polskim i angielskim, głównie online. Pracuję holistycznie z osobami dorosłymi w obszarze szeroko pojętej traumy indywidualnej i generacyjnej. Pomagam w redukcji poziomu lęku, stresu i napięcia, zmniejszeniu dolegliwości bólowych, psychosomatycznych i problemów ze snem, utrudniających codzienne funkcjonowanie w życiu, karierze, biznesie oraz relacje. Prowadzę szkolenia i warsztaty, sesje indywidualne i grupowe. Poradnictwo psychologiczne, psychoedukacja.
tel. +44 7514132747
brodziewicz7@gmail.com
Damian Dudkiewicz
Faza 1 i 2 , Trauma Generacyjna Brainspotting, MoneySpotting,
Praktyk Somatic Experiencing, EmotionAid, Internal Family System L1( IFS-System Wewnętrznej Rodziny). Praca ze społecznością LGBTQAI+ oraz z kreatywnością i performance . Sesje online lub na żywo w Londynie. Język polski i angielski
tel: +44 7544800179
damiandudkiewicz@icloud.com
Dorota Kalińska
Koordynator szkoleń Brainspotting. Faza 1 i 2. Brainspotting z dziećmi i młodzieżą. BodySpotting (Freeze to Thaw).
Hipno-psychoterapeutka, Coach, Psycholog. . Pracuje także w szpitalu psychiatrycznym z osobami wysokiego ryzyka. Pracuję po polsku i angielsku.
info@kalinska.co.uk
https://kalinska.co.uk
Sylwia Benet
Faza 1, 2 i 3 Brainspotting, BodySpotting (Freeze to Thaw), Parts Work (praca na częściach).
Psychotraumatolog, dietetyk, praktyk St Joseph Creighton Model Fertility Care System, Psycholog i terapeuta TSR 1 i 2, nastolatek, depresja w trakcie edukacji. Ukończyła również ASP i University of London. Pracuje w języku polskim i angielskim stacjonarnie i online.
tel. 0044 7809433738 0048 798147747
sylwiabenet@gmail.com
Łaziska Górne
Katarzyna Lasińska-Matyjasik
Psycholog - Faza 1
kasia_lasinska@op.pl
Łódź
Agnieszka Sylwia Pisula
Faza 1, Faza 2, Faza 3 i Faza 4, BSP z dziećmi i młodzieżą, dodatkowe szkolenia.
Praktyk Brainspotting, pedagog specjalny, nauczyciel dyplomowany, certyfikowany terapeuta terapii czaszkowo – krzyżowej w ujęciu biodynamicznym. Inne: konsultacje pedagogiczne, terapia wisceralna, terapia lustrzana. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Prowadzę sesje w gabinecie (Łódź) oraz online.
tel. +48 502 459 660
a.s.pisula@terapunkt.pl
https://www.terapunkt.pl f/Terapunkt
Ewelina Rosłonek
Faza1 i Faza 2 Brainspotting
Pedagog specjalny, terapeutka neurorozwoju ( integracja sensoryczna, wygaszanie odruchów wg INPP, integracja bilateralna). Szukając wsparcia i odpowiedzi na potrzeby swoich podopiecznych stale poszerzam swoje kompetencje. Pracuję także jako terapeuta manualny takimi technikami jak rozluźnienie mięśniowo powięzione, rozluźnienie mięśniowo więzadłowe BLT, teerapia czaszkowo krzyżowa w celu rozluźnienia napięć w ciele, które także mają wpływ na nasz stan emocjonalny. Pracując ze stresem, traumą poprzez ciało wykorzystuje techniki oddechowe wg Butejko oraz pracę lekkiej bioenergoterapii wg Evy Reich balans, metamorfizm, dotyk motyla a także jestem facylitatorem Access Bars. Prowadzę własną praktykę w Łodzi Ewelina Rosłonek Diagnoza Terapia Szkolenia ul. Kutrzeby 9 91-043 Łódź
tel. 508 381 076
kontakt@ewelinaroslonek.pl
Izabela Nowaczyk
Faza 1
Praktyk IFS i Brainspottig. Mediatorka i Trenerka Porozumieniowa. Zapraszam na sesje indywidualne i w parach. Oferuję wsparcie z wykorzystaniem Brainspotting oraz Systemu Wewnętrznej Rodziny.
tel. + 48 691 519 197
izanowaczyk@4kroki.org
https://www.izanowaczyk.pl
Jolanta Kałużna
Psycholog - Faza 1 i 2
Trener umiejętności psychospołecznych, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju, terapeuta traumy wykorzystujący w swojej pracy EMDR, Brainspotting, Somatic Experiencing oraz System Wewnętrznej Rodziny
tel. + 48 790 880 416
restart.jola@gmail.com
Dr Maja Jankowska
Faza 1, 2, 3, masterclass, Brainspotting with Kids i dodatkowe szkolenia
Psycholog, psychoterapeuta pracujący w języku polskim i angielskim, sesje online. Psychoterapia indywidualna osób dorosłych i młodzieży w nurtach Brainspotting, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu i terapii poznawczo-behawioralnej oraz poradnictwo psychologiczne, konsultacje psychologiczne, psychoedukacja i superwizja kliniczna.
+44 7596645420
info@solutionspacetherapy.com
https://www.solutionspacetherapy.com
Marta Seweryńska
Psycholog - Faza 1 i 2
Psycholog kwalifikowany w zakresie diagnozy i terapii neuropsychologicznej. Pracuje z dziećmi i dorosłymi. W pracy terapeutycznej łączy Brainspotting, IFS oraz metody pracy z ciałem.
tel. + 48 790880416
msewerynska1@gmail.com
Norwegia
Danuta Trochowska
Faza 1 i 3
Terapeuta TSR, Psychotraumatolog, Psychogeriatra, Psychoonkolog, W trakcie 4 letniej szkoły poznawczo-behawioralnej. W czerwcu 2025 bronię tytułu magistra psychologii z dwóch specjalności: kliniczna i neuropsychologia. Absolwent filozofii.
+47 413 68 955
Nowy Sącz
Anna Oleksy
Faza 1, BS w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Psycholog, pedagog oraz logoterapeuta. Prowadzę spotkania stacjonarne oraz on - line dla dorosłych, dzieci w wieku szkolnym oraz młodzieży. Spotkania stacjonarne: Krynica - Zdrój lub Nowy Sącz.
tel: 501 632 199
rozwojgabinet@gmail.com
Miastko
Agnieszka Konkel
Psycholog
Faza 1 i 2 Brainspotting , terapeutyczna praca z ciałem, provider TRE® (Tension & Trauma Releasing Exercises)
+48 602 320 000
agnieszka.konkel@wp.pl
https://www.agnieszkakonkel.pl
Mińsk Mazowiecki
Justyna Chutna
Psycholog, Psychoterapeuta, Faza 1, 2 i Faza 3. Terapeuta Par
Jestem praktykiem Brainspotting, psychologiem i psychoterapeuta o podejściu Integracyjnym, również terapeutką Schematu. Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz par i małżeństw. Specjalizuję się w pomaganiu osobom przeżywającym trudności w bliskich relacjach, trudności z poczuciem niskiej własnej wartości oraz z brakiem asertywności. Czy też w sytuacjach dużych zmian życiowych, kryzysów, z doświadczaniem zaburzeń nastroju np. intensywny stres, lęk, zaburzenia snu lub będącymi w poczuciu zagubienia. Pomagam osobom z syndromem DDA, DDD i współuzależnionymi emocjonalnie. Pracuję z tematyką z pogranicza psychologii i duchowości. Sesje w Warszawie, Mińsku Mazowieckim lub online.
tel. +48 882 699 851
dajsieuslyszec@gmail.com
Oborniki Śląskie
Anna Perekietka
Faza 1, Brainspotting z dziećmi i młodzieżą
Psychoterapeutka Gestalt, pedagog, terapeuta Somatic Experiencing, praktyk Brainspotting. Zapraszam osoby doświadczające cierpienia i trudu w codzienności z powodu kryzysu emocjonalnego, osoby po traumie, z objawami PTSD. Prowadzę konsultacje i psychoterapię indywidualną z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Pracuję w gabinecie w Obornikach Śląskich i online.
Tel. 668 502 003
anna.perekietka@gmail.com
Olsztyn
Wiesława Dąbrowska
Faza 1, Faza 3
Jestem psychologiem , terapeutą EMDR, Providerem TRE.
tel. 605342532
wieslawa.dabrowska@wp.pl
Opole
Gabriela Eliasz Łukasiewicz
Brainspotting 1 , BSP w pracy z traumą wielopokoleniową
Terapeuta Brainspotting i Somatic Experiencing Focusing Relacji. Terapeuta Craniosacral - Uplleger. Fizjoterapeuta , Pielęgniarka , Pedagog, Couch Naturoterapeuta . Pracuje także technikami osteopatycznymi z dziećmi i dorosłymi.
tel. +48 607166071
https://www.olio.opole.pl
Lidia Stotko
Praktyk Brainspotting - Faza 1, 2 i 4, BSP w pracy z dziećmi i młodzieżą, BSP w pracy z traumą pokoleniową, Masterclass.
Pedagog. Certyfikowany coach (multi-level coaching). Inne szkolenia: Praktyk NARM, Mistrz Praktyk NLP, Szkoła Psychoterapii NLPt, Studium Profilaktyki Uzależnień przy Towarzystwie Psychoprofilaktycznym, Hipnoza i Hipnoterapia dla Profesjonalistów, Terapia rodzin metodą ustawień systemowych Berta Hellingera – kurs podstawowy. Wsparcie holistyczne dla osób dorosłych i młodzieży.
tel. +48 509 819 429
lidka.stotko@wp.pl
Piaseczno
Katarzyna Wójtowicz
Faza 1
Psycholog, Psychotraumatolog, Terapeuta TSR, Praktyk Brainspotting Faza 1, Terapeuta metody przedłużonej ekspozycji (PE) w terapii PTSD Pracuję głównie z młodzieżą i osobami dorosłymi, w uzasadnionych przypadkach także z dziećmi. Przyjmuję w gabinecie w Piasecznie pod Warszawą oraz w formie online. https://www.facebook.com/people/Psycholog-Psychotraumatolog-Katarzyna-W%C3%B3jtowicz/100046283808101/
k.wojtowicz.011@gmail.com
https://twojpsycholog.pl/profil-psychologa/katarzyna-wojtowicz-834
Piła
Anna Adamczyk-Śliwińska
Psychoterapeuta, psychotraumatolog - Faza 1 i 2
Psychoterapeuta integratywny, psychotraumatolog oraz terapeuta Brainspotting.
tel. +48 696 465 661
anna.sliwinska@protonmail.com
https://adamczyk-sliwinska.pl/
Poznań
Adam Szablikowski
Całościowy certyfikat Brainspotting. Faza 1, Faza 2, Faza 3, Brainspotting dla dzieci i młodzieży
Psychoedukacja (w modelu ISTDP - PreCore Training). Specjalizuje się w zagadnieniach na styku psychologii i duchowości. Prowadzi prywatną praktykę stacjonarnie oraz online.
‪+48 600 337 937‬
adamszablikowski@gmail.com
https://www.adamszablikowski.pl
Agnieszka Czarnota
Psychoterapeutka, Psychoseksuolog, Faza 1 Brainspotting, Brainspotting dla dzieci i młodzieży
Psychoterapia indywidualna młodzieży i dorosłych w nurcie integracyjnym. Psychoseksuologia. Poznań, Luboń
tel. +48 507662924
https://www.pomoc-psychologiczna.net/
Dorota Pielichowska-Borysiewicz
Faza 1, 2, 4. Bodyspotting. BSP w pracy z traumą pokoleniową. BSP w pracy z dziećmi i młodzieżą. Asystentka szkoleń Brainspotting.
Terapeuta SE: SOMA-Embodient. Brainspotting. Pracuje z młodzieżą i dorosłymi. Pracuje w gabinecie w Poznaniu jak i Online.
dorotaborysiewicz@wp.pl
Ewa Kalinowska-Podwika
Lekarz. Certyfikowana terapeutka BSP. Faza 1 i 2, Faza 3 (praca ze sportowcami), Faza 4 i Bodyspotting ; BSP w pracy z traumą pokoleniową. BSP w pracy z dziećmi i młodzieżą; From Freeze to Thaw; From Freeze to Thaw The Next Level
Certyfikowana terapeutka Brainspotting. Specjalista medycyny sportowej i rehabilitacji medycznej, Terapeuta SE™; SOMA-Embodiment™;
tel. +48 606 376 474
ewa.kalinowska.podwika@gmail.com
Helena Glazer
Faza 1 i 2 oraz Faza 3, Brainspotting w pracy z traumą pokoleniową, Masterclass z D. Grandem.
Psycholog, psychoterapeuta, psychoonkolog. W trakcie szkolenia ,,Systemowo-integracyjna pedagogika traumy i doradztwo specjalistyczne ukierunkowane na traumę" realizowane w oparciu o wytyczne Niemieckiego Towarzystwa Psychotraumatologii. Psychoterapia indywidualna osób dorosłych, par i małżeństw
tel. +48 662 550 535
helenaglazer.psycholog@gmail.com
Dr n. o zdr. Iwona Palicka
Specjalista psycholog kliniczny, neuropsycholog – Faza 1, Brainspotting dla dzieci i młodzieży
Terapeuta SE™; SOMA-Embodiment™; NARM™, NAPD, Brainspotting, terapeuta neurorozwojowy (SI, INPP, BI, JIAS). Terapia dzieci i młodzieży.
+48 600494975
iwona.palicka@gmail.com
https://iwona-palicka.centrumdziecka.org.pl
Jadwiga Fijałkowska
Faza 1
Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w modalności systemowej - terapia indywidualna z dorosłymi.
tel. +48 507 45 99 12
j.fijalkowska@mailplus.pl
Joanna Kęcińska
Faza 1, 2, 4. Bodyspotting. Masterclass. BSP w pracy z traumą pokoleniową. BSP w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Asystentka szkoleń Brainspotting. Psychoterapeuta intergratywny, terapeuta SE: SOMA-Embodient. Brainspotting. Superwizor IPZ 50/2016. Pracuje z młodzieżą i dorosłymi. Pracuje w gabinecie w Poznaniu jak i Online.
sobjoan@poczta.onet.pl
Justyna Frąckowiak
Psycholog, psychoterapeuta - Faza 1, 2 i Faza 3
Psycholg psychoterapeuta Pracuje w nurcie integratywnym. Prowadze terapie indywidualną osob doroslych.
tel. +48 501 819 306
justynafra@wp.pl
Karolina Chyłek
Faza 1 Brainspotting. Terapia indywidualna osób dorosłych.
Praktyk Brainspotting. Logoterapeuta w trakcie studium. Logoterapia - terapia ukierunkowana na sens i wartości.
tel. 728788033
terapiawpoznaniu@gmail.com
Kasjan Drogosz
Faza 1, Faza 2, Faza 3 oraz BSP w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Arteterapia dorosłych, dzieci i młodzieży. Rozwój oraz ekspansja. Rehabilitacja głosu. Praca z tremą, traumą i depresją. Arteterapeuta, dyrygent chóralny, nauczyciel śpiewu i fortepianu. Praca w gabinecie jak i on-line.
tel. +48 603166798
kasjandrogosz@gmail.com
https://www.facebook.com/kdrogosz
Katarzyna Klimek-Markowicz
Faza 1 Brainspotting
Zapraszam do Pracowni Psychologicznej na os. Wichrowe Wzgórza w Poznaniu dorosłych i młodzież. Jestem pedagogiem i psychologiem (U.A.M. Poznań), terapeutką Brainspotting, certyfikowaną terapeutką i trenerką Podejścia Skoncentrowanego Na Rozwiązaniach, ukończyłam 1 i 2 level szkolenia w IFS Institute.
tel. 604 78 58 23
kaklimek@wp.pl
Lilianna Woronowicz
Psychoterapeuta, terapeuta uzależnień - Faza 1
Długo i krótkoterminowa psychoterapia indywidualna i grupowa dla osób dorosłych oraz młodzieży.
tel. + 48 691 509 580
lilianna.woronowicz2@gmail.com
https://www.ipe.edu.pl
Magdalena Janowicz
Faza 1 i 2
Certyfikowany Psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny. Pracuje z młodzieżą i dorosłymi.
tel. +48 504 590 310
Magdalena Nawrocka
Pedagog specjalny - Faza 1
Pedagog specjalny, praktyk Somatic Experiencing®, EmotionAid®, Brainspotting (Faza 1), terapeuta integracji sensorycznej i bilateralnej, trener wideotreningu komunikacji VIT, praktyk Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w gabinecie w Poznaniu i online.
tel. +48 505 522 201
magdalenanawrocka0@gmail.com
https://www.facebook.com/wrelacjimagdalenanawrocka
Magdalena Migda
Faza 1 i 2
Psycholog kliniczny, psychoterapeuta (ukończyłam Ericksonowski Kurs Psychoterapii atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne), trener metody POSITUM MGS. Pracuję z młodzieżą, dorosłymi oraz rodzinami. Przyjmuję stacjonarnie w Poznaniu oraz online, pracuję również w języku angielskim.
tel: 660775093
kontaktmigda@gmail.com
Maria Stec
Faza 1
Jestem psychologiem dziecięcym pracującym z dziećmi i nastolatkami z zaburzeniami rozwoju oraz ich rodzicami. Pracuję także z osobami w spectrum autyzmu. Jestem doktorem nauk społecznych i pracownikiem Zakladu Psychoatologii Dziecka UAM w Poznaniu.
tel. 694383086
mariam@bliskiepomoce.pl
https://BliskiePoMoce.pl
Marta Giergielewicz
Faza 1, Faza 2
Jestem psycholożką i psychoterapeutką pracującą i szkolącą się w nurcie psychoterapii systemowej (Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej). W swojej praktyce oprócz podejścia systemowego wykorzystuję metody pracy z ciałem, w celu wspierania samoregulacji Klienta. Przyjmuję stacjonarnie w Poznaniu oraz online, prowadzę konsultacje indywidualne dla młodych dorosłych, dorosłych oraz rodzin.
tel. 691 128 393
psychoterapia.mg@gmail.com
Marta Kubzdela-Marek
Faza 1, Faza 2 i Faza 3
Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Pracuję w nurcie integracyjnym, ukończyłam 4,5 letni kurs psychterapii w oparciu o podejście ericksonowskie i systemowe, obecnie bardzo chętnie korzystam z neurodoświadczeniowego podejścia brainspottingu. Przyjmuję osoby dorosłe w Poznaniu. https://www.facebook.com/psychoterapia.wsparcie
Tel. 790682681
https://www.psychoterapia-wsparcie.pl/
Monika Zawadka
Faza 1 i 2
Psycholog i psychoterapeuta w trakcie szkolenia w nurcie systemowym (ukończony Kurs podstawowy terapii systemowej na WTTS). Terapia indywidualna osób dorosłych oraz młodzieży.
+48 579 014 888
https://www.twojpsychologpoznan.pl/
Olga Bogacka
Psycholog - Faza 1 i 2
Terapia pedagogiczna i socjoterapia. Pracuje głównie z dziećmi i młodzieżą.
tel. +48 607 990 725
olga.bogacka@wp.pl
Sylwia Wójcik
Psycholożka, terapeutka – Faza 1
Terapeutka Somatic Experiencing; SOMA-Embodiment, Brainspotting

Od wielu lat pracuje z ludźmi, którzy dojrzewają do zajęcia się tematem śmierci, a także z tymi, którzy zostali skonfrontowani z diagnozą zagrażającą życiu. Pracuje z osobami dorosłymi.

Prowadzi m.in. warsztaty: Wyprawa po dobre życie, umieranie i dobrą śmierć.

Współprowadzi Death Cafe Poznań online, pomysłodawczyni i organizatorka I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Życie Śmierć. Cały czas uczy się jak mówić o śmierci, aby przywrócić ją do Życia.
tel. +48 502 289 190
sylwiawojcik2013@gmail.com
Pruszcz Gdański
Aldona Nowakowska
Praktyk Barinspotting Faza 1
Praktyk Somatic Experiencing, Provider Safe&Sound Protocol i Focus System, pedagog, kulturoznawca, psychotraumatolog. Specjalizuję się w terapii traumy i pracuję z głównie z osobami dorosłymi. Przyjmuję w malowniczej wsi Juszkowo, położonej 15 km. od Gdańska.
508 330 580
kontakt@mindflow.studio
https://www.mindflow.studio
Pruszków
Aneta Bukowska
Terapeutka par i małżeństw. Faza 1 BSP
Psychoterapeutka integracyjna w trakcie procesu szkolenia, terapeutka par i małżeństw, terapeuta Brainspotting - terapia indywidualna osób dorosłych oraz młodzieży.
tel. +48 515 096 813
aneta.bukowskakust@gmail.com
Radzymin
Anna Pedowicz
Brainspotting Faza I i II
Psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień, terapeuta pary, psychotraumatolog, terapeuta EMDR. Zapraszam.
tel. 570711065
anpedowicz@o2.pl
https://www.psychologwspiera.pl
Radzyń Podlaski
Anna Targońska
Brainspotting Faza 1, Brainspotting z dziećmi i młodzieżą
Psycholog, terapeuta SI, realizatorka programu Szkoła dla Rodziców i Wychowawców. Na co dzień pracuję z dziećmi.
tel. 691121879
annatarg@wp.pl
Rybnik
Anna Gajda
Faza 1
Psychotraumatolog (Pomorskie Centrum Psychotraumatologii, Gdańsk). Certyfikowany Interwent Kryzysowy oraz specjalista Poradnictwa Psychologicznego (Instytut Psychologii Zdrowia PTP, Warszawa). Pracuję w gabinecie i online z dorosłymi, a także z młodzieżą. Facebook: Sensity, Anna Gajda
tel.: 502 920 816
annagajda.rybnik@wp.pl
Siedlce
Anna Pawlonka-Kołodziejak
Faza 1, Brainspotting dla dzieci i młodzieży
Certyfikowany i akredytowany konsultant, mentor, coach kryzysowy, praktyk brainspotting. Specjalizuję się w pracy z rodzicami doświadczającymi kryzysu rodzicielskiego, osobami odczuwającymi brak sensu życia i problemami z określeniem swoich potrzeb, zmagających się z lękiem przed zmianami oraz stresem. Uczę jak pracować z przekonaniami, emocjami oraz jak świadomie budować zdrowe relacje międzyludzkie. Pomagam odzyskać spokój w głowie. Pomagam rodzinom budować harmonijne relacje.
tel. +48 510651808
kontakt@apkstrefaspokoju.pl
https://apkstrefaspokoju.pl
Łukasz Juszczuk
Faza 1,2,4
Praktyk Brainspotting, EMDR, Mindfulness (MBLC, CBLC), IFS (system wewnętrznej rodziny), terapia czaszkowo-krzyżowa w ujęciu biodynamicznym.
tel. +48 501562959,
l.juszczuk@gmail.com
https://www.mindfulstreet.pl
Sosnowiec
Weronika Stodulska
Faza 1 i 2
Jestem psychotraumatologiem, Coachem Co-activ, Trenerem umiejętności miękkich, prowadzę własną praktykę w Pracowni Rozwoju i Terapii "NOWE ŻYCIE" w Sosnowcu, współpracuję ponadto z Centrum Terapii Psychologicznej i Uzależnień Vimedic w Będzinie, prowadząc sesje indywidulane z klientami/pacjentami.
Tel: 660 272 660,
weronika-stodulska@wp.pl
http://www.nowe-zycie.eu
Szczecin
dr inż. Maria Christowa-Dobrowolska
Psycholog, neuropsycholog – Faza 1, 2 i 3 BSP.
Psycholog transportu, konsultant psychoterapii pozytywnej, praktyk Brainspotting, EMDR i hipnozy, neuroterapeuta EEG Biofeedback i RehaCom, pedagog, nauczyciel akademicki, doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu, inżynier transportu, inżynier nawigator, magister sztuki (skrzypaczka). Inne metody: RTZ, terapia schematu Psychocentrum Aequilibrium - psychoterapia indywidualna, terapia par, poradnictwo psychologiczne, konsultacje psychologiczne, psychoedukacja. Zakres usług obejmuje m.in.: zaburzenia nastroju, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia lękowe, stres, trauma, kryzys w związku.
tel. +48 885 014 401
mchristowa@psychocentrum.net
https://psychocentrum.net/en/
Świecie nad Wisłą
Julitta Nowakowska
Faza 1 i Faza 2
Psycholog. Psychotraumatolog. Praktyk Brainspotting. Pedagog. Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi w wieku szkolnym.
tel. +48 600 047 550
julittan@gmail.com
Tarnów
Katarzyna Majcher
Psychotraumatolog , Brainspotting Faza I i III.
Jestem terapeutką Brainspotting, specjalizującą się pracy z traumą oraz Terapią Skoncentrowaną na Rozwiązaniach ( TSR). Ukończyłam studia podyplomowe z psychotraumatologii oraz trzystopniowe Studium Integracyjnej Terapii Osób Po Traumie. Specjalizuję się również w Integracyjnej Terapii Osób z Doświadczeniem Traumy Transgeneracyjnej. Obecnie kończę jednolite studia magisterskie z psychologii oraz szkolenie z psychotraumatologii w Pomorskim Centrum Psychotraumatologii.
tel. +48 888623172
k.liszka2420@gmail.com
Tomaszów Mazowiecki
Krzysztof Hajkowski
Terapeuta - Faza 1 i 2
Mediator. Terapeuta w trakcie certyfikacji: Somatic Experiencing, Emotional Freedom Technique, Dialog Motywujący.
tel. +48 799257148 (proszę o wiadomość SMS)
k.h.terapeuta@gmail.com
Warszawa
Agata Pietras
Psychoterapeuta - Faza 1 i 2
Praktyk Brainspotting, terapia dla osób dorosłych i młodzieży w podejściu integratywnym: terapii schematu, pracy z częściami, logoterapii i humanistycznej.
tel. +48 785 600 547
agatapietras@live.com
Agnieszka Czapczyńska
Psychoterapeutka - Faza 1 i 2
Superwizorka w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie, trenerka kundalini jogi, praca z traumą seksualną
https://www.radoscbycia.com
Agnieszka Klimek
Certyfikowany praktyk Brainspotting - Faza 1, 2, 3 i 4
Praca wg Brainspotting z uzależnieniami, z traumą u dorosłych i dzieci z traumą pre- i perinatalną. Psychoterapeutka Psychologii Procesu, Terapeutka Somatic Experiencing oraz EMDR Focusing Relacji Wewnętrznych. Terapeutka SWR/IFS
tel. +48 501 311 155
agnieszka.klimek@focusing.pl
Agnieszka Kopańska
Faza 1
Psycholog, Facylitator Recall Healing, w trakcie certyfikacji terapii Craniosacral Biodynamic. Holistyczna wsparcie.
+48 501 350 711
gabinetbiodynamiczna@gmail.com
Aleksandra Wójtowicz
Faza 1 i 2, Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta i Superwizor EMDR
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi w obszarze szeroko pojętej traumy (traumy proste, złożone (relacyjne), PTSD, c-PTSD, zaburzenia dysocjacyjne) a także pomagam w pokonywaniu ograniczeń stojących nam na drodze do realizacji pełni naszego potencjału w obszarze zawodowym (w tym m.in. również praca ze sportowcami, aktorami, osobami występującymi publicznie, itp)) oraz osobistym. Pracuję online.
tel: 694-740-780
a.h.wojtowicz@gmail.com
https://www.aleksandrawojtowicz.pl
Dr Barbara Pastuszek-Lipińska
Faza 1 i 2, Brainspotting dla dzieci i młodzieży. Brainspotting w pracy z traumą międzygeneracyjną.
Psycholog kliniczny ze stopniem naukowym doktora, muzyk i psychoterapeuta w trakcie szkolenia. Specjalistka w zakresie wspierania procesów rozwojowych u artystów. Oferuje terapie w nurcie integracyjnym, CBT, DBT. Interesuje się tzw. 3 falą psychoterapii.
te. +48 600924153
Energin@wp.pl
Barbara Mróz
Faza 1
Praktyk Brainspotting, psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie szkolenia oraz pasjonatka terapii akceptacji i zaangażowania. Pracuję z osobami cierpiącymi z powodu zaburzeń lękowych, depresji, bezsenności, niskiego poczucia własnej wartości, a także doświadczającymi trudności w relacjach z ważnymi osobami czy w regulowaniu emocji oraz zmagającymi się z kryzysami w życiu osobistym i zawodowym. Prowadzę terapię indywidualną oraz warsztaty rozwojowe (Trening Rezyliencji) online i stacjonarnie w Warszawie.
tel. +48 602415864
BarbaraMMroz@gmail.com
https://barbaramroz.pl
Bartłomiej Tarchalski
Faza 1 i 2, BSP z dziećmi i młodzieżą oraz BSP w pracy z traumą międzypokoleniową.
Psychoterapeuta Gestalt podczas szkolenia. Kształci się w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie akredytowanej przez EAGT (European Association for Gestalt Therapy) Prowadzi terapię indywidualną dorosłych i młodzieży pod stałą superwizją. Sesje stacjonarne i online.
tel. +48 602474720
wombat@pracowniaasan.pl
Beata Krzyżyńska
Faza 1 i 2 Brainspotting
Psycholog, psychoterapeuta Gestalt w trakcie szkolenia, TRE® Provider
tel. +48 504 172 208
beata.krzyzynska@wp.pl
https://dobrypsycholog.pl/psycholog/beata-krzyzynska
Beata Szulęcka
Faza 1
Praktyk Brainspotting, certyfikowana terapeutka czaszkowo-krzyżowa w ujęciu biodynamicznym.
tel. +48 517 541 776
beata.szulecka@gmail.com
Daria Jarema
Faza 1
Psycholog, socjolog, studia podyplomowe z psychotraumatologii. W pracy kieruję się indywidualnością klienta oraz specyfiką problemów, łącząc użyteczne i sprawdzone metody pracy terapii EMDR, Brainspotting, psychologii procesu oraz psychologii humanistycznej, pracy z dysocjowanymi częściami, podejścia behawioralno-poznawczego, systemowego i komunikacyjnego oraz fenomenologii. Sesje w gabinecie oraz online
tel. +48 605 82 88 84
dariajarema@gmail.com
http://www.terapia-pop.pl
Dorota Dula
Certyfikowana terapeutka Brainspotting. Faza 1 i 2, Faza 3.
Psycholog, psychotraumatolog, psychoterapeuta w trakcie czteroletniego certyfikowanego szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym, certyfikowany hipnoterapeuta.Specjalizuje się w pracy z osobami doświadczającymi traumy. Konsultacje w gabinecie oraz online.
tel. 571 308 45
dorota.justyna.dula@outlook.com
Dorota Trzaska
Faza 1 i 2
Prowadzę terapię w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym (EFT L. Greenberga), jestem praktykiem Brainspottingu i terapeutą EMDR. W pracy wykorzystuję również elementy terapii tańcem i ruchem, ruch intuicyjny i mindfullness. Pracuję w gabinecie i online. Zapraszam młodzież od 17 r. życia, osoby dorosłe i pary. Więcej informacji o mnie i zakresie mojej pomocy znajdziecie państwo na stronie https://twojpsycholog.pl/profil-psychologa/dorota-trzaska-2424 . Ogólnie, pracuję zarówno z konsekwencjami traum relacyjnych, sytuacyjnych, kryzysów egzystencjalnych, jak również z osobami cierpiącymi na PTSD i C-PTSD.
tel. +48 725447789
dorota.trzaska2@gmail.com
Edyta Dobrzyńska
Faza 1, 2, 3; Brainspotting w pracy z dziećmi i młodzieżą
Psycholog, pedagog, terapeutka traumy (NARM™), Brainspotting oraz Access Bars. Pracuję z osobami dorosłymi w formie online oraz stacjonarnie w Warszawie.
tel. +48 515 257 889
psycholog.edyta@gmail.com
Izabela Muther
Magister Psychologii Biznesu - Faza 1
Coaching, Motywacja i Komunikacja, Budowanie Potencjału
tel. +48 602 250 805
kontakt@izabelamuther.pl
https://www.izabelamuther.pl
Jadwiga Śmieszchalska
Faza 1 i 2, BSP w pracy z traumą pokoleniową
Nauczycielka przygotowania fizycznego i mentalnego muzyków, wykładowca fizjologii muzyki. Specjalizuje się w przygotowaniu do konkursów i tournée, profilaktyce dolegliwości zawodowych muzyków oraz wsparciu w okresie rekonwalescencji. www.PerformanceArt.Health
tel. +48 604.163.557
Joanna Noa Wrześniowska
Faza 1, Faza 2 i Faza 3. Pracuje z osobami dorosłymi w Warszawie i Siedlcach.
Psycholog, trener, terapeuta ACT, EMDR, BrainSpotting, psycholog śledczy. Specjalizuję się w pracy z osobami cierpiącymi na depresję, lęki, znajdującymi się w sytuacjach kryzysowych, po przeżyciu traumy i z doświadczeniem traum złożonych. Uczę swoich Pacjentów, jak akceptować to, czego nie mogą zmienić, skąd czerpać siłę, by zmieniać to, co zmienić mogą i jak rozróżnić jedno od drugiego. A wszystko w duchu głębokiego samo-współczucia. Prowadzę warsztaty online z zakresu rozwijania elastyczności psychologicznej i zarządzania emocjami w różnych kontekstach.
tel./whats app +48 880738895
jowrzesniowska@pm.me
https://www.wrzesniowska.pl.
Łukasz Franc
Psychoterapeuta – Faza 1
Terapia osób dorosłych oraz młodzieży w podejściu integratywnym, Terapii Schematu oraz Brainspotting.
tel. +48 695 908 204
Katarzyna Medyńska
Psycholog, psychoterapeuta, psychotraumatolog, praktyk Brainspotting, trener Family Lab - Faza 1, 2, 3
Pracuje w gabinecie i on-line, zapraszam osoby dorosłe doświadczające cierpienia i trudu w codzienności z powodu kryzysu emocjonalnego, osoby po traumie, z objawami PTSD. Prowadzę terapię indywidualną, a także wspieram rodziców w zmaganiach wychowawczych, bazując na doświadczeniu trenera Family Lab i teraputy rodzinnego.
tel: 510 636 774
psycholog@medynska.pl
Katarzyna Słowik
Mgr psychologii klinicznej, mgr filozofii, psychotraumatolog - Faza 1 i 2
Certyfikowany terapeuta EMDR, Somatic Experiencing, Soma Embodiment I Brainspotting, Centrum Terapii Traumy Warszawa, Milanówek
tel. +48 666 856 282
katarzyna.slowik4@gmail.com
Katarzyna Urbaniak
Psycholog, psychotraumatolog, terapeuta Brainspotting Faza 1 i 2 oraz EMDR 1 i 2.
Pracuję z osobami dorosłymi, doświadczającymi zaburzeń nastroju, lęków, depresji, a także zmagającymi się z trudnościami będącymi następstwem wydarzeń traumatycznych, kryzysów, traumatycznego rozwoju.
tel: +48 603 744 899
esencjaterapia@gmail.com
https://www.esencjaterapia.wixsite.com/esencja
Karina Pizoń
Psychoterapeuta, Faza 1 i 2, Masterclass, Brainspotting z dziećmi i młodzieżą, Freeze to Thaw
Psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny w procesie certyfikacji. Somatic Experiencing w procesie szkolenia.
tel: 505-837-317
pizonkarina@gmail.com
Klara Sztyler-Małek
Faza 1,2,3,4, Masterclass, Brainspotting for Children and Adolescents, Generational Brainspotting.
Nazywam się Klara Sztyler-Małek i z wewnętrznej pasji jestem psychologiem. Prowadzę konsultacje z zakresu holistycznego podejścia do człowieka, łącząc nurty terapii: EMDR, Brainspotting, Behawioralnej, Gestalt, TSR, Totalnej Biologii. Wprowadzam neuro-doświadczeniowy model Davida Granda, neuro-akustyczne treningi SAS, medytacje Silvy, pracę nad ciałem, Recall Healing, Totalną Biologię, Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach. Towarzyszę ludziom w ich własnych procesach rozwojowych, pomagam zrozumieć ich wewnętrzne potrzeby oraz zachodzące w nich zmiany, po to aby mogli oni lepiej funkcjonować w otaczającym nas świecie. Pomagam również rodzicom w rozumieniu ich pociech, na wielu płaszczyznach, po to aby rodzice wiedzieli jak zaspokajać potrzeby rozwojowe dziecka. Zapraszam na konsultację w Twojej ważnej sprawie.
tel: 600421528
klara.sztyler@gmail.com
http://www.ksmsolutions.com.pl
Magdalena Herda
Faza 1, Faza 2, Faza 3. Brainspotting w pracy z dziećmi i młodzieżą, Bodyspotting.
Psycholog, psychotraumatolog (poziom I i II), praktyk Brainspotting, terapeuta EMDR, interwent kryzysowy. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, stacjonarnie i online. Facebook: Modus Terapia i Edukacja Magdalena Herda
tel: 501035498
Magda Piórkowska
Faza 1
Z jednej strony neuropsychologia, z drugiej psychotraumatologia. Pracuję z pacjentami doświadczającymi skutków traumy jednorazowej i wielokrotnej, relacyjnej także. https://www.instagram.com/neuropsychologika/
tel: +48 575 263 328
magpiorpsych@gmail.com
https://twojpsycholog.pl/profil-psychologa/magdalena-piorkowska-1516
Maja Ciechanowska
Psycholog, psychotraumatolog. Brainspotting Faza 1, 2, 3 i 4. Brainspotting w pracy z dziećmi i młodzieżą. From Freeze to Thaw - Unlocking Trauma in the Body with Brainspotting. Brainspotting: Cultural Competency for First Responders, Military Personnel, & Their Families.
Terapeutka DBT, EMDR, praktyk Terapii Systemu Wewnętrznej Rodziny (IFS Therapy). Studentka 4-letniej Szkoły Psychoterapii Integracyjnej. Pracuję stacjonarnie oraz online w języku polskim i angielskim.
+48577557033
Mciechanowska@st.swps.edu.pl
Małgorzata Białach
Faza 1 i 2
Terapeuta, Brainspotting. Pracuję z tematami zaniżonego poczucia własnej wartości, z lękami, problemami relacyjnymi. Terapia pracy z ciałem poprzez Somatic Experiencing, TRE, praca z rodem metodą Berta Hellingera, terapie regresywne - regresing, WHH Whole Hearted Healing, terapie meridianowe - EFT, kinezjologia, One Brain.
tel. 507 301 904
malgosia@drogaswiatla.pl
https://www.drogaswiatla.pl
Małgorzata Lewandowska-Szczepura
Faza 1, 2 i Faza 3
Psycholog, Psychotraumatolog, Terapeuta EMDR.
Tel/whatsapp: +16158706378 Tel/whatsapp: +48503112273
malgorzata.szczepura@gmail.com
Marlena Ewa Kazoń
Psychoterapeuta par i małżeństw, Psychoonkolog - Faza 1 i 2
Terapeuta EMDR i PraktykBrainspotting
tel. +48 792 390 814
marlena.kazon@wharmonii.pl
Marzena Ogorzały-Skupniewicz
Faza 1
Psycholog, specjalista psychologii klinicznej II stopnia, psychosomatyk
tel. +48 501076658
Paulina Szeromska
Faza 1 i 2
Psychoterapeutka i trenerka. Prowadzę terapię indywidualną, par oraz warsztaty rozwojowe. Specjalizuję się w pracy z osobami w trudnych sytuacjach i życiowych kryzysach, doświadczających lęki, w stanach depresyjnych, znajdujących się w momentach przełomowych: rozwód, zmiana pracy, kryzys związany z wiekiem i etapami rozwojowymi. Mam także duże doświadczenie w pracy z młodzieżą. Pomagam w trudnościach związanych z wchodzeniem w dorosłość: budowanie swojej tożsamości, szukanie indywidualnej ścieżki zawodowej, odkrywanie potrzeb w obszarze emocjonalnym, wzmacnianie poczucia wartości i pewności siebie. Wspieram również rodziców w trudnościach rodzicielskich, pomagam w badaniu źródeł kłopotów na jakie natrafiają w tym obszarze oraz towarzysze im w odkrywaniu nowych sposobów na satysfakcjonujące odnalezienie się w swojej roli. Bliska jest mi idea rodzicielstwa opartego na empatii. Szczególną uwagą w całej mojej pracy darze temat: krytyka wewnętrznego, wstydu i poczucia winy
tel. +48 883 613 462,
szeromska@punktpracynadsoba.pl
http://www.punktpracynadsoba.pl/
Paweł Wróblewski
Faza 1, 2, 3 i 4
Specjalista terapii uzależnień, praktyk Somatic Experiencing, certyfikowany terapeuta NAPD NeuroAffective Pesonality Development - neuroafektywny rozwój osobowości Marianne Bentzen oraz , NARM NeuroAffective Relation Model - neuroafektywny model relacyjny (trauma rozwojowa, przywiązania).
tel. +48 512 465 457 (tylko o sms-y)
koany@wp.pl
Przemysław Rosa
Faza 1
Psychoterapeuta dynamiczny. Psychotraumatolog. Terapeuta par EFT. Praktyk Brainspotting.
przemyslaw.rosa+terapia@gmail.com
https://psychoterapeutawarszawa.eu
Roksana Ilkow Siuda
Psycholog Kliniczny - Faza 1 i 2
Terapia indywidualna oraz grupowa dla osób dorosłych i młodzieży z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi oraz jedzenia. Terapeuta par w nurcie terapii skoncentrowanej na emocjach (Emotionally Focused Therapy). Terapie dostępne w języku polskim oraz angielskim.
roksana.ilkowsiuda@gmail.com
Sylwia Bajger-Furmańczyk
Faza 1 i 2, Masterclass. Brainspotting w pracy z traumą międzypokoleniową.
Psycholog, terapeutka NARM™, BSP, EMDR, NAPD, Otwartego Dialogu. Certyfikowana terapeutka czaszkowo-krzyżowa w ujęciu biodynamicznym (B.C.S.T). Pracuję z osobami z doświadczeniem traum rozwojowych, relacyjnych, szokowych, a także wspieram w rozwoju osobistym.
tel: +48696810606
kontakt@psychologsylwia.pl
http://www.psychologsylwia.pl
Wieluń
Agnieszka Wnęk
Psychoterapeuta oraz certyfikowany specjalistą psychoterapii uzależnień - Faza 1 i 2
Psychoterapia indywidualna dorosłych, młodzieży oraz rodzinna i par w nurcie humanistycznym i systemowym
tel. +48 501 239 717
agnieszkawnek28@gmail.com
https://www.psychologwielun.pl/
Wrocław
Agnieszka Feherpataky
Brainspotting Faza 1 i Faza 3. Brain Healing Facilitator, Reiki Healing, Pedagog, Psychoterapeuta, Terapeuta Ajurwedy, Nauczyciel Jogi i Medytacji Yoga Alliance, Wykładowca Psychologii Jogi i Ajurwedy.
Specjalizuję się w metodach pozwalających przekroczyć poziomy świadomości oraz uwolnić emocje, programy i traumy z podświadomości. Pracuję z karmą, historią rodu, regresingiem i samouzdrawianiem. Duże doświadczenie w terapii z ofiarami przemocy narcystycznej. Sesje w języku polskim i angielskim, stacjonarnie oraz online (Wrocław, Bali). Zapraszam dorosłych, młodzież, pary. Umów się na 30 minutową nieodpłatną sesję drogą mailową Facebook/IG: Adi Shakti Holistic
a.feherpataky@gmail.com
Antonina Mamet
Faza 1 Brainspotting.
Jestem certyfikowaną psychoterapeutką osób dorosłych, pracuję w podejściu psychodynamicznym i nurcie Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej ( ISTDP). Korzystam także ze zdobyczy innych nurtów terapii w zależności od potrzeb. Pomagam osobom: w kryzysie, w trudnej sytuacji życiowej, które chcę lepiej zrozumieć siebie i swoje zachowania, chcą nauczyć się radzić lepiej z lękiem i uczuciami, doświadczają trudności i objawów depresyjnych, nerwicowych i osobowościowych, doświadczają trudności w relacjach, mają trudności w radzeniu sobie z przeszłymi, traumatycznymi doświadczeniami
tel. 507 055 507
antonina.mamet@gmail.com
https://antonina-mamet.pl/
Elżbieta Moryto
Faza 1, Faza 2 i Faza 3. Psycholog, psychoterapeutka.
Prowadzę psychoterapię w nurcie systemowym (certyfikat), integratywnym (certyfikat NLPpt trainer associate) a także analitycznym jungowskim. Pracuję głównie z osobami dorosłymi doświadczającymi traumy transgeneracyjnej oraz z traumą urazową i rozwojową jako terapeutka Somatic Experiencing®, Soma Embodiment i NARM (w szkoleniu) i Brainspotting.
tel. 508 348 968,
elzbieta.moryto@gmail.com
Joanna Czarny
Faza 1. Terapeutka czaszkowo-krzyżowa w ujęciu biodynamicznym.
Specjalizuję się w pracy z trauma metodami: biodynamiczna terapia czaszkowo-krzyżowa, Somatic Experiencing i Brainspotting. Mam ponad 16 lat doświadczenia, pracuję z dziećmi i dorosłymi.
tel. +48 600 466 887
czaszkowokrzyzowa@gmail.com
https://www.joannaczarny.pl
Olga Lidia Kozłowska
Psycholożka, psychoterapeutka somatyczna. Brainspotting Faza 1 i 2.
Certyfikowana psychoterapeutka Core Energetics. Ukończone Dwuletnie Studium Psychologii Zorientowanej na Proces Process Work oraz Brainspotting Faza 1 i 2. Specjalizuję się w podejściu somatycznym, a także w psychosomatycznej pracy z głosem. Oferuję wsparcie psychologiczne dla dorosłych i młodzieży. Pracuję w języku polskim i angielskim. https://www.facebook.com/senspsycholog
senspsycholog@gmail.com
https://www.znanylekarz.pl/olga-lidia-kozlowska/psycholog-psychoterapeuta/wroclaw
Dagmara Chojnacka
Faza 1 i 2. Certyfikowana Terapeutka Brainspotting.
Psychotraumatolog (MSc), hipnoterapeutka. Certyfikowana Terapeutka Brainspotting. Terapia oferowana w języku polskim i angielskim.
dagmara.chojnacka@gmail.com
Katarzyna Brzazgoń-Dzięcioł
Certyfikowana Terapeutka Brainspotting Faza1 i 2, Masterclass, Brainspotting z dziećmi
Specjalizuję się w pracy z Traumą z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi w nurcie behawioralno - poznawczym w podejściu EMDR i Brainspotting. W mojej praktyce równie mocno, jak na transformacji traumatycznych doświadczeń skupiam się na rozwoju i wzrośnie osób, z którymi pracuję. We Wrocławiu prowadzę poradnię Be The Balance. Mam ponad 26 lat doświadczenia w terapii. https://www.facebook.com/profile.php?id=100027866575834
tel. 695 251 221
Konrad Smolak
Faza 1 BSP
Jestem psychologiem (ukończone studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS, specjalność kliniczna), psychotraumatologiem (M. Sc.) i psychoterapeutą (Gestalt, systemowym w nurcie ericksonowskim, EMDR). Na co dzień pracuję w Oddziale Dziennym Leczenia Traumy we Wrocławiu, w Poradni Zdrowia Psychicznego Luxmed oraz prowadzę własną praktykę we Wroclawiu. Oferuję wsparcie psychologiczne i terapię indywidualną, a także terapię dla rodzin, par oraz terapię grupową. Obszary mojej pracy to najczęściej: obniżenia nastroju, depresje i stany lękowe, zaburzenia więzi, problemy w relacjach. Specjalizuję się w terapii traumy, stresu pourazowego PTSD, cPTSD, zaburzenia dysocjacyjne.
http://www.konradsmolak.pl
Magdalena Semrau
1 faza
Łączę klasyczną psychoterapię na podłożu psychodynamicznym z podejściem humanistycznym oraz pracą z ciałem - i mózgiem.
tel. 508031040
esna@tlen.pl
Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie
Karolina Walczyk
Faza 1, Faza 3.
Terapeuta Brainspotting. Psychotraumatolog. Psycholog i terapeuta TSR w trakcie edukacji. Sesje online. Spotkania stacjonarne: Teneryfa.
Tel/WhatsApp: +34 671389538,
karolina@walczyk.es
Agnieszka Bańkowska
Faza 1 i Faza 3
Nauczyciel, pedagog, terapeuta integracji sensorycznej i bilateralnej, w trakcie kursu terapii czaszkowo-krzyżowej.
tel. +3547859914
bankowska.agnieszka191@interia.pl
Zamość
Katarzyna Piwowar
Faza 1. Psycholog, Psychotraumatolog, Seksuolog, Terapeuta par, Terapeuta TSR,
Psycholog, Psychotraumatolog, Seksuolog, Terapeuta par, Terapeuta TSR, Praktyk Brainspotting Prowadzę terapię indywidualną oraz terapię par. Specjalizuję się w pracy z dorosłymi. W kontakcie z drugą osobą ważna jest dla mnie empatia i otwartość na drugiego człowieka. Wierzę, że doświadczenie kryzysu psychicznego może stanowić początek rozwoju i zmiany życiowej.
tel. 508243579
kpiwowar.psycholog@gmail.com
http://www.katarzynapiwowar.pl
Zbąszynek
Kasjan Drogosz
Faza 1, Faza 2, Faza 3 oraz BSP w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Arteterapia dorosłych, dzieci i młodzieży. Rozwój oraz ekspansja. Rehabilitacja głosu. Praca z tremą, traumą i depresją. Arteterapeuta, dyrygent chóralny, nauczyciel śpiewu i fortepianu. Praca w gabinecie jak i on-line.
tel. +48 603166798
kasjandrogosz@gmail.com
https://www.facebook.com/kdrogosz